Кошик
3379 відгуків
Gul'ko
+380 (97) 778-20-70
+380 (96) 500-10-12
Додати відгук

Слінг для новонароджених

Слінг це корисний помічник для маленької родини. Малюк, який так потребує близькості до мами, не залишається без її тепла. А у самої мами звільняються руки - можна випити чашку кави, або спокійно перевести "старшого" через дорогу. Запрошуємо купити слінг для новонароджених в інтернет-магазин Гулько. Він створений батьками інших батьків. Ми вибираємо лише найкращу продукцію за співвідношенням ціна-якість. Лише те, що купили б для своїх дітей. У штаті працюють такі самі мами та тата, але ще з досвідом у сфері дитячих товарів. Вони дадуть розгорнуту консультацію, зорієнтують за ціною слінг та рюкзак для новонароджених, і допоможуть з вибором. До речі, у нас зібрано багато товарів для догляду за малюком та допомоги батькам: дитячі товари для купання, автокрісла, мийні засоби, дитячі гойдалки та багато іншого. слінг для новонародженого в інтернет магазині

Чому варто замовити хороший слінг?

Якісний слінг розроблено з урахуванням фізіологічних особливостей немовлят, особливо новонароджених. Він повинен забезпечувати:

  • Підтримка голови та шиї. Немовлята ще не здатні самостійно утримувати голову, тому слінг повинен забезпечувати ніжну та надійну підтримку, дозволяючи дитині вільно повертати голову.
  • Положення "жабки". Дитина інстинктивно приймає становище з підтягнутими до живота колінами та руками, що є найбільш природним та комфортним для нього. Слінг повинен підтримувати та зберігати це положення.
  • Зміцнення м'язів спини. М'язи спини у перші тижні життя ще недостатньо сильні підтримки у прямому становищі. Слінг забезпечує рівномірну підтримку хребта та плечового пояса, запобігаючи зайвому навантаженню на нижню частину спини.

Усі слінги для новонародженого в інтернет-магазині “Гулько” виготовлені з урахуванням цих правил. Якість відповідає європейському стандарту CEN/TR 16512. Наші товари рекомендовані IHDI для здорового розвитку тазостегнових суглобів дитини. Їх використання допомагає підтримувати природне та безпечне положення малюка, забезпечуючи йому комфорт та спокій. Сприяє правильному розвитку хребта та кульшових суглобів, запобігаючи можливим проблемам з поставою в майбутньому.

Великий каталог слінгів переносок для новонародженого в Гулько

У нас є слінги, рюкзаки та перенесення для діток від народження та від 2-х місяців.

Слінг-шарф

Це довга смуга тканини, яку можна зав'язати різними способами навколо тіла дорослого та дитини. Слінг-шарфи бувають бавовняними та трикотажними. Вони призначені для дітей вагою 3,5-12 кг. Також підходить для недоношених малюків (перед використанням проконсультуйтеся з педіатром). Плюс у тому, що шарф можна пов'язати різними способами, і носити карапуза з перших днів життя як у горизонтальному положенні («колиска»), так і вертикально (в "хресті над кишенею"). Зроблено наші слінги шарфи для новонароджених в Україні та відповідають міжнародним стандартам якості.

Май-слінг

Це переноска з чотирма лямками, якя дозволяє носити дитину, розподіляючи вагу на обидва плечі. Нижні лямки зав'язуються навколо талії, а верхні забезпечують додаткову підтримку для дитини, перехрещуючись на спині. Беріть його, якщо не хочете поратися з намотуванням. Май-слінг — це гібрид шарфу та ергономічного рюкзака, він простий і швидкий у вдяганні та забезпечує повноцінну підтримку для неокріпленого хребта новонародженого завдяки широким шарфовим лямкам. Підійде малюкам вагою 4,5 -15 кг (від 2-х місяців).

ЛавТай

Це різновид травень-слінгу, надає ті ж переваги, але може бути зручнішим для дуже маленьких дітей.

Рюкзак

Спеціалізоване перенесення типу “кенгуру”, що забезпечує фізіологічно правильне положення дитини ("жаба") та розподіляє її вагу між плечима та тазом дорослого. Це зручний і простий у використанні варіант, що підходить для дітей, які вже вміють сидіти самостійно, і дозволяє носити дитину доти, доки її вага не стане важкою для батька.

Бажаєте замовити лежачий слінг для новонароджених, або ергономічний рюкзак для малюка, що підріс — залишайте заявку на сайті, або пишіть нам! Ми надішлемо його протягом 1-2 днів. Сплатити покупку можна карткою "Пакунок малюка".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner