Кошик
3368 відгуків
Gul'ko
+380 (97) 778-20-70
+380 (96) 500-10-12
Додати відгук

Інтерактивні іграшки для дітей (від 0,5 до 3 років)

При виборі товарів для дітей до трьох років, увагу батьків часто привертає широкий асортимент інтерактивних іграшок. Ці іграшки здатні зацікавити малюків та сприяти їх розвитку.

Інтернет-магазин Гулько пропонує купити інтерактивні іграшки для дітей до трьох років. Це найпростіші пазли, кубики, бізіборди, ігрові столики, музичні фігурки та інші іграшки, що стимулюють малюка до активної взаємодії. Деякі з них реагують на дії дитини та/або надають зворотний зв'язок зазвичай з використанням електроніки. Вони можуть рухатися, видавати звуки, світитися або змінювати свої властивості у відповідь на взаємодію з дитиною, роблячи процес гри динамічнішим і залучаючим. купити інтерактивні іграшки для дітей

Великий вибір інтерактивних іграшок для найменших

Яскраві та якісні інтерактивні іграшки для дітей 1 року та в інтернет-магазині Гулько допомагають дітям освоїти базові поняття про світ. Наприклад, навчальні книжки чи іграшки допомагають дитині впізнавати кольори, форми чи тварин. Коли дитина натискає на певну кнопку, іграшка може вимовити ім'я кольору або звук тварини.

Музичні іграшки стимулюють слухове сприйняття. Музика стимулює розвиток слуху та ритму. Бубончики, музичні килимки або іграшки, що видають мелодії при натисканні, допомагають малюкові познайомитися з різними звуками й навіть створювати музику самостійно, використовуючи прості інструменти або кнопки.

У нас можна замовити інтерактивні іграшки для дітей від року, спроектовані так, щоб розвивати дрібну та велику моторику рук дитини. Це можуть бути іграшки з кнопками, висувними елементами чи навіть прості пазли.

Для розвитку тактильних відчуттів з перших місяців життя ідеальні іграшки з різними текстурами. М'які, жорсткі, пухнасті, гладкі поверхні – все це допомагає дитині вивчати світ навколо себе на дотик.

Ми зібрали найкращі інтерактивні іграшки для дітей 1 року в Україні, які рекомендують батьки та педагоги, та які ми самі купуємо своїм дітям. При виборі ми приділили багато уваги якості та безпеки матеріалів. Можемо порекомендувати вам варіанти, з урахуванням інтересів та переваг вашої дитини. Асортимент товарів для хлопчиків і дівчаток може відрізнятися, хоча багато іграшок підходять і тим, і іншим. Також можемо підібрати для вас дитячі столи та стільці, які разом з інтерактивними іграшками та іншими атрибутами допоможуть у створенні комфортного та розвиваючого середовища в дитячому куточку.

Інтерактивні іграшки високої якості

Абсолютно всі наші іграшки вирізняються гарною якістю. Філософія компанії – вибирати лише найкраще, без компромісів. Навіть якщо ціна на інтерактивну іграшку для дітей буде середньою на ринку. Головне – міцність, безпека матеріалів, справність вбудованих звукових та світлових модулів тощо.

Наші іграшки також відрізняє:

  • Простота. Враховуючи вік дитини, контрольні елементи (кнопки, важелі) робляться великими та легко керованими.
  • Відмінний дизайн: часто використовуються контрастні та яскраві кольори для привернення уваги малюка.
  • Комфортний звук: звуковий супровід зазвичай м'який і приємний, щоб не лякати дитину і не викликати стрес.
  • Адаптивність: деякі іграшки можуть автоматично змінювати рівень складності чи тип активності залежно від реакції дитини.

Відмінна якість – наше правило. Якщо ми продаємо автокрісла або бустер для дітей, воно буде зроблено за європейськими та міжнародними стандартами якості та безпеки (наприклад, ECE R44/04, ECE R44/03). Якщо футляри для пустушок, то із хорошого пластику без вмісту Бісфенолу А та інших потенційно шкідливих речовин. І так далі. Без компромісів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner