Кошик
3345 відгуків
Gul'ko
+380 (97) 778-20-70
+380 (96) 500-10-12
Додати відгук

Конструктори

Конструктори різних видів пропонують дітям та дорослим унікальні можливості для навчання, творчості та розваги. Вони стимулюють розвиток навичок, фантазії та дарують радість від складання та гри. Інтернет-магазин “Гулько” дарує чудову можливість купити конструктор для дітей в Україні за приємною ціною та зі швидкою доставкою.

Великий вибір

У нас представлений великий асортимент наборів для створення різних будівель, сценок, машинок, будиночків з меблями та навіть складних механізмів:

  • дерев'яний конструктор та набори з міцними пластиковими деталями;
  • магнітний;
  • електронний;
  • залізний конструктор та ін.

Також нагадаємо, що на нашому сайті представлені сотні товарів для створення безпечного, цікавого та розвиваючого середовища для дітей різного віку. Інтерактивні ігри, набори для дитячої творчості, товари для дитячої безпеки, іграшки та багато іншого. магнітний конструктор в інтернет магазині

Про наші конструктори

У каталозі зібрані набори різних типів: від простих блоків для малюків до складних електронних і програмованих комплектів для підлітків і дорослих.

У нас можна купити дерев'яний конструктор, виготовлений із екологічно чистого матеріалу. Дерев'яні модельки зазвичай включають елементи простих форм і підходять для найменших. Гра з таким набором сприяє розвитку дрібної моторики, а також допомагає дитині вчитися основ конструювання та дизайну.

До речі, на сайті можна знайти безліч товарів з натурального дерева: брязкальця, дитячі трюмо для дівчаток, столики та стільці та багато іншого.

Включає наш каталог та залізний конструктор, що складається з металевих листів, гвинтів та гайок, розвивають інженерне мислення та точність. З їх допомогою можна створювати більш стійкі та довговічні конструкції.

Магнітні конструктори привносять елемент чаклунства в процес складання. Під час гри з ними діти знайомляться з магнітними властивостями деталей конструктора та отримують перші знання у сфері просторової геометрії. Особливість такого конструктора полягає у магнітах, поміщених у напівпрозорий кольоровий пластик. Деталі кріпляться між собою за рахунок магнітного поля, такий спосіб кріплення надійно фіксує деталі конструкції при складанні. Якісний магнітний конструктор в інтернет-магазині "Гулько" - це великі набори з різноманітними за формою детальками, надійними магнітами та детальною інструкцією

Звичні блокові конструктори для дітей та дорослих, наприклад від компанії Лего – це універсальні та тематичні набори. Класичні зазвичай складаються з простих блоків, які можна складати будь-які форми. Тематичні включають деталі та фігурки, що дозволяють відтворити певну сцену чи історію. Є й набори, які дозволяє дітям перенести віртуальний світ у реальність, створюючи моделі, що ґрунтуються на улюбленому мультику, фільмі чи грі. До речі, ціна на конструктор Майнкрафт у нас одна з найдоступніших. Також, якщо ви шукаєте дитячі товари з кращими цінами, пропонуємо звернути увагу на візочки 2 в 1 Easywalker: у нас вони представлені за дуже вигідним прайсом.

У нас ви точно зможете знайти та замовити ігрові конструктори, які відповідають мінливим інтересам наших допитливих непосид.

Електронні конструктори вводять дитину у світ технологій, дозволяючи зібрати прості електронні схеми чи навіть програмувати своїх роботів. Рекомендуємо замовити електронний конструктор для того, щоб дати своїм дітям базові знання з електроніки та програмування.

Конструктори не обмежуються статтю дитини: існують набори, спеціально розроблені для хлопчиків та дівчаток, проте більшість із них універсальні та підходять для кожної дитини, стимулюючи розвиток та навчання незалежно від гендерних стереотипів.

Робота з конструкторами вимагає уваги та терпіння, що сприяє покращенню концентрації та планування. Кожен етап складання набору вимагає певної послідовності дій, що вчить дитину логічно мислити та передбачати результати своїх дій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner