
Электромобиль Джип M 5822EBLR, Grey
- Нет в наличии
- Код: M 5822EBLR-11(24V)
15 430 ₴
+380 (97) 778-20-70
- +380 (96) 500-10-12
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Детский Электромобиль Джип M 5822EBLR сочетает в себе высокое качество, надёжность и комфорт, он оснащён мягким кожаным сиденьем, что делает езду на нём очень удобной, корпус авто выполнен из прочного пластика и рассчитан на большие нагрузки.
Характеристики:
- 4 мотори потужністю 45 Вт;
- Батарея 24V8AH (є індикатор рівня заряду);
- Шкіряни 1-2 місне сидіння (є 5ти точкові часи безпеки);
- 2 швидкості у кабіні, та 3 швидкості на пульті (є педальгазу);
- М'які колеса Eva, діаметром 34 см (діаметр дисків - 28 см);
- Запуск машинки кнопкою зі звуком двигуна, є плавний старт;
- Корпус виконаний із міцного пластику;
- Розвиває безпечну швидкість 8-12 км/год;
- Пульт керування 2,4G;
- Також управління можна здійснювати через додаток до телефону;
- Передні та задні фари світяться, є також підсвітка лобового стекла. Є кнопка вмикання та вимкнення світла;
- Сигнал на рулі;
- Есть багажник;
- MP3+USB, AUX, BLUETOOTH, картка пам'яті в комплекті.
Розміри машинки: довжина 132 см, ширина 72 см, висота 69 см.
Відстань від сидіння до педалей - 30 см.
Ширина посадкового місця - 40 см.
Вес автомобіля - 31 кг.
Електромобіль призначений для дітей від 3 років до 8 років, та вагою до 30 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Максимальная скорость | 12 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Особенности | Лобовое стекло, Световые эффекты, Передние фары, Звуковые эффекты, MP3-разъем, Ремни безопасности |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 132 см |
| Ширина | 72 см |
| Высота | 69 см |
| Вес | 31 кг |
| Диаметр передних колес | 340 мм |
| Диаметр задних колес | 340 мм |
| Ширина сиденья | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Grey |
- Цена: 15 430 ₴








